Pokračováním v používání našich stránek souhlasíte s zpracováním souborů cookie, které zajišťují správné fungování webu.

Показать
цены в:

$

Srovnej (0) My choice: 0

Po celkové rekonstrukci v roce 2018 byl otevřen nový hotel La Bohemia. Jedna z unikátních historických budov, architektonické dědictví Karlových Varů! Památník architektury je pod státní ochranou.

Hotel se nachází v samém centru Karlových Varů naproti sloupu gejzíru. Velmi pohodlné pro hosty resortu. Pokoje jsou velké, prostorné, kde můžete žít rodinu. Stropy v místnostech jsou asi 4 metry zdobené štukem se zlatou výzdobou.Restaurace hotelu je vybavena nejmodernější technologií a je jedinečnou místností se stropní dekorací, která je jedinečná pro Karovy Vary. V restaurační restauraci můžete nejen snídat a oběd, ale také uspořádat malé obchodní jednání, oslavit výročí a svatby. Restaurace je otevřena: od 7:30 do 10:30 - snídaně, od 12:30 do 15:00 - oběd.

Pokoje jsou vybaveny king size postelí 180x200, trezorem, TV (LCD, programy RU, CZ, DEU), minibar (za poplatek), psací stůl, telefon, šatní skříň, některé pokoje mají balkon, koupelna se sprchovým koutem.

 

WiFi
parkoviste
room service
restaurace
trezor
Konferencni sal
Papuce
tea set
Nekuracky
Uklizeni pokoju
Lednicka
Kdy si přejete bydlet La Bohemia


Meals of adults:
Typ pokojeKapacitaCena
Compact SGL 39,50 € - 80,00 €
10,0